15. ročník soutěže v účetnictví Má dáti dal

Celostátní finále soutěže v účetnictví pro Střední školy konané ve Znojmě dne 30. 3. 2021.

Střední školy

Škola Odpovědná osoba Studenti
Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ Věra Hrušková David Louis
Anna Mikysková
Lukáš Talman
Evropská obchodní akademie Děčín Šárka Šebestová Klára Sinkulová
Štěpánka Čierna
Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany Stanislava Jelenová Tereza Vyhnalová
Denisa Blandová
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace Ing. Lenka Kseničová Kristina Kovaříková
Iveta Mahdalová
Kateřina Buráková
Karlínská obchodní akademie a VOŠE Kateřina Dandárová Lucie Machotková
Karina Pukaljaková
Markéta Laláková
Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220 Jana Rudišová Jaroslav Kučera
Nikola Koutníková
Petra Bachtíková
OA a JŠ Pardubice Dagmar Golová Nikol Ryšavá
David Holub
Edita Horáková
OA a VOŠ Příbram Marie Kubátová Petr Neumann
Klára Adamová
Natálie Kalátová
OA a VOŠS, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace Jitka Znebejánková Nikola Řeháčková
Eliška Honusová
OA Dušní Hana Vysloužilová Tereza Kirblová
Kateřina Plešnerová
Tomáš Kočí
OA T. Bati a VOŠE Zlín Pavla Mičková Anita Krajčová
Jiří Kytlica
Natálie Holerová
OA Vinohradská Alena Funkova Karolína Babelová
Markéta Kulhánková
Felicia Voina
Obchodní akademie a Hotelová škola Lenka Janovská Tereza Jarošová
Petra Vápeníková
Jaroslava Zástěrová
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Věra Prokopová Veronika Vránová
Martin Mendl
Adéla Krejčová
Obchodní akademie a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, příspěvková organizace Lenka Horňáčková Robin Zavadil
Zuzana Navrátilíková
Patrik Vachun
Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí Alena Stiburkova Kateřina Harnádková
Sára Bílková
Karolína Palová
Obchodní akademie Bubeneč Václava Baláčková Adam Bok
Obchodní akademie Chrudim Iva Klimendová Zuzana Málková
Anna Dvořáková
Obchodní akademie Kolín Jarmila Krejčová Ondřej Černý
Lenka Pštrossová
Šárka Piskačová
Obchodní akademie Neveklov Dana Roušavá, Ing. Kateřina Kutová
Lenka Sadílková
Tereza Oralová
Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1 Renata Dufkova Tereza Wenzlová
Petra Němcová
Obchodní akademie, Olomouc Ilona Jančí Adriana Žaludová
Alexandra Trličíková
Martin Vybíral
Obchodní akademie, Ostrava-Poruba Petra Sedlářová Klára Strausová
Sandra Tomicová
Dominik Klimkovský
Obchodní akademie, Plzeň Jana Fialová Gabriela Hálová
Martin Havlíček
Obchodní akademie, Prostějov Irena Sládečková Břetislav Prokop
Markéta Hebrová
Marek Pluskal
Obchodní akademie, střední odborná škola knihovnická a vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace Martina Skálová Pokorná Leona
Slámová Markéta
Drábková Zuzana
SOŠOUUD Plzeň Ivana Kapicová Anita Potůčková
Kateřina Schejbalová
Tereza Mádrová
SPŠ a VOŠ Sokolská, Brno Iveta Tihlaříková Tereza Haraštová
Eliška Kopečková
Střední odborná škola, Blatná, V Jezárkách 745 Michaela Kubaňová Veronika Drábková
Diana Surá
Helena Sichingerová
Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 Olga Tupá Le Petr Huy
Lenka Žižková
VOŠZ, SZŠ a OA, Trutnov Jana Havlíková Tereza Záleská
Tobie Škvrna