15. ročník soutěže v účetnictví Má dáti dal

Celostátní finále soutěže v účetnictví pro Střední školy konané ve Znojmě dne 30. 3. 2021.

Studenti

Výsledky on-line části celostátní soutěže v účetnictví Má dáti dal 2021.
Pořadí Jméno Příjmení Škola Účtování Teorie Celkem
1. Anna Mikysková Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ
Resslova 8, Praha 2
199.2 95.8333 295.03
2. Lukáš Talman Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ
Resslova 8, Praha 2
199.2 93.8333 293.03
3. David Louis Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ
Resslova 8, Praha 2
198.4 94.1667 292.57
4. Anita Krajčová OA T. Bati a VOŠE Zlín
nám. TGM 3669, Zlín
196.9 90.3333 287.23
5. Natálie Holerová OA T. Bati a VOŠE Zlín
nám. TGM 3669, Zlín
193.8 89.3333 283.13
6. Martin Mendl Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Čelakovského 200, Písek
198.4 80.0 278.4
7. Klára Sinkulová Evropská obchodní akademie Děčín
Komenského náměstí 2, Děčín
196.9 78.1667 275.07
8. Karolína Babelová OA Vinohradská
Vinohradská 38, Praha 2
193.8 81.0 274.8
9. Le Petr Huy Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9
Husova 9, České Budějovice
198.4 75.8333 274.23
10. Veronika Vránová Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Čelakovského 200, Písek
189.9 80.0 269.9
11. Adriana Žaludová Obchodní akademie, Olomouc
tř. Spojenců 11, Olomouc
193.0 76.8333 269.83
12. Tereza Wenzlová Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1
Husova 1, České Budějovice
193.8 75.5 269.3
13. Adéla Krejčová Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Čelakovského 200, Písek
186.8 80.0 266.8
14. Petra Němcová Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1
Husova 1, České Budějovice
194.6 69.0 263.6
15. Petra Vápeníková Obchodní akademie a Hotelová škola
Bratříků 851, Havlíčkův Brod
186.8 75.6667 262.47
16. Klára Strausová Obchodní akademie, Ostrava-Poruba
Polská 1543/6, Ostrava - Poruba
198.4 62.6667 261.07
17. Jaroslav Kučera Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220
17. listopadu 220, Jičín
192.2 68.8333 261.03
18. Jiří Kytlica OA T. Bati a VOŠE Zlín
nám. TGM 3669, Zlín
192.2 67.1667 259.37
19. Kateřina Harnádková Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí
Masarykova 101, Valašské Meziříčí
193.8 65.1667 258.97
20. Sandra Tomicová Obchodní akademie, Ostrava-Poruba
Polská 1543/6, Ostrava - Poruba
189.1 69.5 258.6
21. Nikola Koutníková Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220
17. listopadu 220, Jičín
197.7 58.3333 256.03
22. Štěpánka Čierna Evropská obchodní akademie Děčín
Komenského náměstí 2, Děčín
192.2 63.6667 255.87
23. Patrik Vachun Obchodní akademie a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
189.9 65.5 255.4
24. Tobie Škvrna VOŠZ, SZŠ a OA, Trutnov
Procházkova 303, Trutnov
190.7 63.8333 254.53
25. Jaroslava Zástěrová Obchodní akademie a Hotelová škola
Bratříků 851, Havlíčkův Brod
190.7 63.3333 254.03
26. Tereza Vyhnalová Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
Nádražní 90, Sedlčany
191.4 62.5 253.9
27. Pokorná Leona Obchodní akademie, střední odborná škola knihovnická a vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
Kotlářská 9, Brno
195.3 58.0 253.3
28. Edita Horáková OA a JŠ Pardubice
Štefánikova 325, Pardubice
196.1 56.1667 252.27
29. Slámová Markéta Obchodní akademie, střední odborná škola knihovnická a vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
Kotlářská 9, Brno
187.5 63.6667 251.17
30. Břetislav Prokop Obchodní akademie, Prostějov
Palackého 18, Prostějov
189.2 61.5 250.7
31. Markéta Kulhánková OA Vinohradská
Vinohradská 38, Praha 2
191.4 58.0 249.4
32. Felicia Voina OA Vinohradská
Vinohradská 38, Praha 2
191.4 58.0 249.4
33. Marek Pluskal Obchodní akademie, Prostějov
Palackého 18, Prostějov
186.0 63.1667 249.17
34. Tereza Jarošová Obchodní akademie a Hotelová škola
Bratříků 851, Havlíčkův Brod
183.7 64.5 248.2
35. Tomáš Kočí OA Dušní
Dušní 1083, Praha Staré Město
188.3 59.3333 247.63
36. Petr Neumann OA a VOŠ Příbram
Na Příkopech 104, Příbram I
192.2 53.0 245.2
37. Martin Vybíral Obchodní akademie, Olomouc
tř. Spojenců 11, Olomouc
193.0 51.8333 244.83
38. Zuzana Navrátilíková Obchodní akademie a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
180.5 64.1667 244.67
39. Martin Havlíček Obchodní akademie, Plzeň
nám- T- G. Masaryka 13, Plzeň
186.0 58.5 244.5
40. Kateřina Schejbalová SOŠOUUD Plzeň
Nerudova 33, Plzeň
193.0 50.3333 243.33
41. Alexandra Trličíková Obchodní akademie, Olomouc
tř. Spojenců 11, Olomouc
175.0 68.3333 243.33
42. Gabriela Hálová Obchodní akademie, Plzeň
nám- T- G. Masaryka 13, Plzeň
183.7 58.3333 242.03
43. Nikola Řeháčková OA a VOŠS, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace
Karasova 16, Ostrava
189.1 52.6667 241.77
44. Markéta Hebrová Obchodní akademie, Prostějov
Palackého 18, Prostějov
189.9 51.8333 241.73
45. Tereza Záleská VOŠZ, SZŠ a OA, Trutnov
Procházkova 303, Trutnov
191.4 50.0 241.4
46. Eliška Honusová OA a VOŠS, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace
Karasova 16, Ostrava
185.2 55.0 240.2
47. Markéta Laláková Karlínská obchodní akademie a VOŠE
Kollárova 5/271, Praha 8
182.1 56.8333 238.93
48. Kateřina Plešnerová OA Dušní
Dušní 1083, Praha Staré Město
182.1 55.3333 237.43
49. Drábková Zuzana Obchodní akademie, střední odborná škola knihovnická a vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
Kotlářská 9, Brno
187.5 49.8333 237.33
50. Denisa Blandová Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
Nádražní 90, Sedlčany
186.0 51.3333 237.33
51. Klára Adamová OA a VOŠ Příbram
Na Příkopech 104, Příbram I
189.1 47.0 236.1
52. Kateřina Kutová Obchodní akademie Neveklov
Školní 303, Neveklov
179.8 56.1667 235.97
53. David Holub OA a JŠ Pardubice
Štefánikova 325, Pardubice
179.8 55.6667 235.47
54. Zuzana Málková Obchodní akademie Chrudim
Tyršovo náměstí 250, Chrudim
181.3 54.1667 235.47
55. Tereza Kirblová OA Dušní
Dušní 1083, Praha Staré Město
190.7 43.6667 234.37
56. Adam Bok Obchodní akademie Bubeneč
Krupkovo náměstí 4, Praha 6
180.5 52.8333 233.33
57. Kristina Kovaříková Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
Pontassievská 3, Znojmo
177.4 55.1667 232.57
58. Lenka Pštrossová Obchodní akademie Kolín
Kutnohorská 41, Kolín
187.6 44.8333 232.43
59. Diana Surá Střední odborná škola, Blatná, V Jezárkách 745
V Jezárkách 745, Blatná
171.2 59.3333 230.53
60. Iveta Mahdalová Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
Pontassievská 3, Znojmo
176.7 53.8333 230.53
61. Dominik Klimkovský Obchodní akademie, Ostrava-Poruba
Polská 1543/6, Ostrava - Poruba
167.3 62.5 229.8
62. Anita Potůčková SOŠOUUD Plzeň
Nerudova 33, Plzeň
178.2 50.1667 228.37
63. Veronika Drábková Střední odborná škola, Blatná, V Jezárkách 745
V Jezárkách 745, Blatná
170.4 57.6667 228.07
64. Robin Zavadil Obchodní akademie a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
177.4 50.5 227.9
65. Helena Sichingerová Střední odborná škola, Blatná, V Jezárkách 745
V Jezárkách 745, Blatná
174.4 52.8333 227.23
66. Petra Bachtíková Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220
17. listopadu 220, Jičín
177.4 49.8333 227.23
67. Kateřina Buráková Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
Pontassievská 3, Znojmo
173.5 51.8333 225.33
68. Natálie Kalátová OA a VOŠ Příbram
Na Příkopech 104, Příbram I
165.0 59.5 224.5
69. Šárka Piskačová Obchodní akademie Kolín
Kutnohorská 41, Kolín
173.5 48.6667 222.17
70. Lucie Machotková Karlínská obchodní akademie a VOŠE
Kollárova 5/271, Praha 8
174.3 46.3333 220.63
71. Ondřej Černý Obchodní akademie Kolín
Kutnohorská 41, Kolín
175.9 43.6667 219.57
72. Nikol Ryšavá OA a JŠ Pardubice
Štefánikova 325, Pardubice
168.9 49.1667 218.07
73. Tereza Mádrová SOŠOUUD Plzeň
Nerudova 33, Plzeň
175.9 33.8333 209.73
74. Karolína Palová Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí
Masarykova 101, Valašské Meziříčí
158.8 50.5 209.3
75. Sára Bílková Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí
Masarykova 101, Valašské Meziříčí
161.9 37.8333 199.73
76. Anna Dvořáková Obchodní akademie Chrudim
Tyršovo náměstí 250, Chrudim
148.6 44.3333 192.93
77. Tereza Haraštová SPŠ a VOŠ Sokolská, Brno
Sokolská 1, Brno
147.9 41.1667 189.07
78. Karina Pukaljaková Karlínská obchodní akademie a VOŠE
Kollárova 5/271, Praha 8
139.3 43.5 182.8
79. Tereza Oralová Obchodní akademie Neveklov
Školní 303, Neveklov
140.1 34.0 174.1
80. Lenka Sadílková Obchodní akademie Neveklov
Školní 303, Neveklov
131.5 30.6667 162.17
81. Eliška Kopečková SPŠ a VOŠ Sokolská, Brno
Sokolská 1, Brno
123.7 34.6667 158.37
82. Lenka Žižková Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9
Husova 9, České Budějovice
73.2 32.3333 105.53