17. ročník soutěže v účetnictví Má dáti dal

Celostátní finále soutěže v účetnictví pro Střední školy konané ve Znojmě.

Ceny pro nejlepší studenty

Ceny do soutěže věnoval generální partner soutěže, společnost SLUTO, s.r.o.

  • 1.místo: Playstation 5 se dvěma herními konzolemi a hrou God of War
  • 2.místo: Elektrická koloběžka
  • 3.místo: XIAOMI Pad řady 5
  • 4. - 10. místo: Polaroid HI-PRINT Pocket Printer – tiskárna na fotografie k mobilnímu aparátu

Playstation 5

Playstation 5 se dvěma herními konzolemi a hrou

Hlavní cenou pro vítěze soutěže je herní konzole playstation 5 + 2 dualsence wireless controller spolu s hrou God of War - Rangnarok.

Playstation 5 je herní konzole od japonské firmy sony. jde o 9. generaci herní konzolí spolu s konkurenční konzolí xbox serie x/s. spolu s touto hrou je cena i „playácká“ hra god of war rangnarock a playstation má rovnou dva joysticky, abys mohl/a „pařit“ se svým kamarádem/kamarádkou.

Elektrická koloběžka City Boss RS500

Elektrická koloběžka City Boss RS500, je super výkonná koloběžka 500kw , která ti bude krátit vzdálenost ze školy domů. jede až 25 km/h a uveze až 120 kg.

Xiaomi Pad 5 6GB/128GB Pearl White

Tento tablet značky Xiaomi, ti ulehčí každodenní život. jedná se o 11“ display, qhd 2560 × 1600 2,96 ghz, ram 6 gb, kapacita úložiště 128 gb, wifi, bluetooth, zadní fotoaparát 13 mpx (f/2), přední fotoaparát 8 mpx (f/2), usb-c, 22,5w rychlé nabíjení, baterie 8720 mah. můžeš ho používat jak ve škole, tak ve svém volném čase.

Polaroidová tiskarna s náplněmi

Polaroidová tiskárna ti pomůže digitální fotky v telefonu uvést do papírové formy z pohodlí domova. jedná se o termosublimační tiskárnu. Je to přenosná tiskárna fotografií, formát 5 × 7,6 cm, hmotnost 0,26 kg ovládání přes mobilní aplikaci polaroid hi-print, tiskne z facebooku, instagramu, google photos, usb a bluetooth.