15. ročník soutěže v účetnictví Má dáti dal

Celostátní finále soutěže v účetnictví pro Střední školy konané ve Znojmě.

Finále soutěže

Finálového kola soutěže MD Dal se zúčastnilo nejlepších 71 studentů z celé České republiky. Všem studentům a školám děkujeme za účast a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Výsledky - studenti

Pořadí Příjmení Jméno Škola Účtování Test Celkem
1. Lienertová Eliška Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8, Praha 2 98 47.5 145.5
2. Kubů Kateřina Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov, Pelhřimov 100 41.5 141.5
3. Dvořáková Tamara Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno, Kotlářská, příspěvková organizace, Brno 94.5 46.1 140.6
4. Baštanová Martina Obchodní akademie Přerov, Přerov 98.5 40.45 138.95
5. Kosíková Lucie Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8, Praha 2 97.5 41.4 138.9
6. Luňáček Ondřej Obchodní akademie Jihlava, Jihlava 96.5 41.9 138.4
7. Vojtěchová Lucie Masarykova obchodní akademie, 17. listopadu 220, Jičín, Jičín 98.5 39.4 137.9
8. Peclová Markéta Obchodní akademie Plzeň, Plzeň 95.5 42 137.5
9. Daňová Karolína Masarykova obchodní akademie, 17. listopadu 220, Jičín, Jičín 95.5 41.15 136.65
10. Vlček Miloslav Obchodní akademie Vinohradská, Praha 2 94.5 41.65 136.15
11. Jankůjová Simona OA T. Bati a VOŠE Zlín, Zlín 92 44.05 136.05
12. Gall Jakub Evropská obchodní akademie Děčín, Děčín 96.5 39.4 135.9
13. Hrabák Matěj Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany, Sedlčany 97 38.05 135.05
14. Kurtanovová Klára Obchodní akademie Plzeň, Plzeň 95 39.6 134.6
15. Dvořáková Kristýna Evropská obchodní akademie Děčín, Děčín 94.5 39.75 134.25
16. Vránová Barbora Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotní škola a Obchodní akademie, Trutnov, Trutnov 94.5 39.6 134.1
17. Zavadilová Anna Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno, Kotlářská, příspěvková organizace, Brno 96 37.8 133.8
18. Pleva Marek Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, Mariánské Lázně 94 39.15 133.15
19. Gregorová Nela Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň, Choceň 94 38.55 132.55
20. Cáhová Zuzana Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov, Pelhřimov 91 40.8 131.8
21. Pšeničková Zuzana Obchodní akademie Bubeneč, Praha 6 89.5 41.75 131.25
22. Úlehlová Simona OA T. Bati a VOŠE Zlín, Zlín 94 36.05 130.05
23. Andrýsek Marek Českoslovanská akademie obchodní, Praha 2 93.5 35.45 128.95
24. Zachovalová Lucie Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň, Choceň 92 36.65 128.65
25. Koutný David Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace, Břeclav 92.5 36.15 128.65
26. Svobodová Adéla Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotní škola a Obchodní akademie, Trutnov, Trutnov 88.5 38.8 127.3
27. Robenková Aneta Obchodí akademie Ostrava Poruba, Ostava Poruba 86.5 40.7 127.2
28. Černá Tereza Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8, Praha 2 89 37 126
29. Vilcseková Marta Obchodí akademie Ostrava Poruba, Ostava Poruba 88.5 37.45 125.95
30. Muzikář Jan Obchodní akademie a Hotelová škola, Havlíčkův Brod 88.5 37.2 125.7
31. Dohnal Patrik Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí 90 35.7 125.7
32. Masáčková Eliška Obchodní akademie Hovorčovická, Praha 3 90 35.45 125.45
33. Fibingrová Petra Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace, Břeclav 82 43.1 125.1
34. Němcová Tereza Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí 89 35.8 124.8
35. Uhlíková Nikola SOŠ obchodu, užitého umění a designu, Plzeň 90 34.6 124.6
36. Vedralová Magdalena OA Kubelíkova, Praha 89.5 34.95 124.45
37. Šturmová Nela Obchodní akademie Vinohradská, Praha 2 88.5 35.8 124.3
38. Štěpnička Michal Městská střední odborná škola, Klobouky u Brna 86.5 37.5 124
39. Dvořáček Jan Obchodní akademie, Olomouc, Olomouc 93 30.65 123.65
40. Jetelová Jolana Obchodní akademie, Prostějov, Prostějov 86.5 36.65 123.15
41. Koldinská Karolína OA Kolín, Kolín 4 82 39.05 121.05
42. Mach Dominik OA Kolín, Kolín 4 85.5 35.55 121.05
43. Lin TianYang Obchodní akademie Hovorčovická, Praha 3 88 32.6 120.6
44. Stárek Vojtěčh OA Dušní, Praha 1 87.5 32 119.5
45. Konderlová Renáta Českoslovanská akademie obchodní, Praha 2 83.5 35.55 119.05
46. Spurná Kateřina OA Dušní, Praha 1 80.5 37 117.5
47. Haškovec Jakub Obchodní akademie Bubeneč, Praha 6 84.5 31.05 115.55
48. Bystroňová Eleanor OA a VOŠS, Ostrava Mariánské Hory, příspěvková organizace, Ostrava 79 35.85 114.85
49. Šrámková Aneta OA a VOŠS, Ostrava Mariánské Hory, příspěvková organizace, Ostrava 83 31.15 114.15
50. Pernesová Kateřina Městská střední odborná škola, Klobouky u Brna 84.5 29.65 114.15
51. Vašátková Andrea Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, Mariánské Lázně 85.5 28.3 113.8
52. Hrochová Lucie OA Šumperk, Šumperk 84.5 28.5 113
53. Pazdera Milan Obchodní akademie Přerov, Přerov 78.5 34.4 112.9
54. Pavelková Kateřina SOŠ obchodu, užitého umění a designu, Plzeň 74.5 33.65 108.15
55. Krtková Natálie Obchodní akademie a Hotelová škola, Havlíčkův Brod 77 30.9 107.9
56. Jiroušová Nikol OA Kubelíkova, Praha 73 34 107
57. Jarůšková Zuzana OA a SZŠ Blansko, p.o., Blansko 74 32.8 106.8
58. Simandl David SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o., Znojmo 73 31.95 104.95
59. Radostová Kateřina Anglo německá obchodní akademie a.s., Praha 6 74 29.95 103.95
60. Soušková Barbora Obchodní akademie, Olomouc, Olomouc 70.5 28.75 99.25
61. Svádová Adéla OA Šumperk, Šumperk 69.5 25.3 94.8
62. Krčmář Radim GPOA Znojmo, Znojmo 64.5 29.45 93.95
63. Páleníková Natálie OA a SZŠ Blansko, p.o., Blansko 61.5 31.5 93
64. Stejskal Aleš Obchodní akademie Jihlava, Jihlava 67.5 23.3 90.8
65. Krejčová Růžena Obchodní akademie ELDO, o. p. s., Brno 60.5 26.85 87.35
66. Meisterová Sabina GPOA Znojmo, Znojmo 61.5 24.05 85.55
67. Vejvodová Gabriela Anglo německá obchodní akademie a.s., Praha 6 58 24.8 82.8
68. Čížková Nikol Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9, České Budějovice 53 29.5 82.5
69. Hetsianyn Hanna Obchodní akademie ELDO, o. p. s., Brno 55.5 25.45 80.95
70. Böhmová Petra Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9, České Budějovice 46.5 23.4 69.9
71. Jorníčková Adéla Obchodní akademie, Prostějov, Prostějov 40 23.75 63.75

Výsledky - školy

Pořadí Škola Ulice Město Vyučující Celkem
1. Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8 Resslova 8 Praha 2 Ing. Věra Hrušková 284.4
2. Masarykova obchodní akademie, 17. listopadu 220, Jičín 17. listopadu 220 Jičín Ing. Jana Rudišová 274.55
3. Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno, Kotlářská, příspěvková organizace Kotlářská 9 Brno Ing. Martina Skálová 274.4
4. Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov Jirsíkova 244 Pelhřimov Ing. Jaroslava Hánová 273.3
5. Obchodní akademie Plzeň Nám. T. G. Masaryka 13 Plzeň Ing. Jana Fialová Ph.D. 272.1
6. Evropská obchodní akademie Děčín Komenského nám. 2 Děčín Ing. Alena Kašparová 270.15
7. OA T. Bati a VOŠE Zlín nám. TGM 3669 Zlín Ing. Pavla Mičková 266.1
8. Vyšší odborná škola zdravotnická, Střední zdravotní škola a Obchodní akademie, Trutnov Procházkova 303 Trutnov Ing. Jana Havlíková 261.4
9. Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň T. G. Masaryka 1000 Choceň Ing. Pavlína Dalecká 261.2
10. Obchodní akademie Vinohradská Vinohradská 38 Praha 2 Ing. Marcela Pohanová 260.45
11. Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace nábř. Komenského 1 Břeclav Ing. Nataša Prášková 253.75
12. Obchodí akademie Ostrava Poruba Polská 1543/6 Ostava Poruba Ing. Petra Sedlářová 253.15
13. Obchodní akademie Přerov Bartošova 24 Přerov Ing. Květoslava Moulíková 251.85
14. Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí Masarykova 101/18, Krásno nad Bečvou Valašské Meziříčí Ing. Elen Válková 250.5
15. Českoslovanská akademie obchodní Resslova 5 Praha 2 Ing. Šárka Hermová 248
16. Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně Ruská 355/7 Mariánské Lázně Ing. Jana Křížová 246.95
17. Obchodní akademie Bubeneč Krupkovo nám. 4 Praha 6 Ing. Václava Baláčková 246.8
18. Obchodní akademie Hovorčovická U Vinohradského hřbitova 3 Praha 3 Jana Řehková 246.05
19. OA Kolín Kutnohorská 41 Kolín 4 Ing. Jarmila Krejčová 242.1
20. Městská střední odborná škola nám. Míru 6 Klobouky u Brna Ing. Hana Šťavíková 238.15
21. OA Dušní Dušní 1083/7 Praha 1 Ing. Hana Vysloužilová 237
22. Obchodní akademie a Hotelová škola Bratříků 851 Havlíčkův Brod Ing. Lenka Janovská 233.6
23. SOŠ obchodu, užitého umění a designu Nerudova 33 Plzeň Ing. Andrea Šimánková 232.75
24. OA Kubelíkova Kubelíkova 37 Praha Ing. Jana Simunková 231.45
25. Obchodní akademie Jihlava Karolíny Světlé 4428/2 Jihlava Ing. Dana Bouchnerová 229.2
26. OA a VOŠS, Ostrava Mariánské Hory, příspěvková organizace Karasova 16 Ostrava Ing. Jitka Znebejánková 229
27. Obchodní akademie, Olomouc tř. Spojenců 11 Olomouc Ing Ilona Jančí 222.9
28. OA Šumperk Hlavní třída 31 Šumperk Ing. Bronislava Kuchtíková 207.8
29. OA a SZŠ Blansko, p.o. Nad Čertovkou 2272/18 Blansko Ing. Irena Hasoňová 199.8
30. Obchodní akademie, Prostějov Palackého 18 Prostějov Ing. Simona Blahoušková 186.9
31. Anglo německá obchodní akademie a.s. Bělohorská 171/182 Praha 6 Ing. Markéta Mesticová 186.75
32. GPOA Znojmo Pontassievská 3 Znojmo Ing. Lenka Kseničová 179.5
33. Obchodní akademie ELDO, o. p. s. Střední 59 Brno Ing. Tomáš Zlámal 168.3
34. Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 Husova 9 České Budějovice Ing. Olga Tupá 152.4